Εκτύπωση E-mail
Γράφει ο/η Administrator   
14.04.19

Ε.Μ.Δ.Υ.Δ.Α.Σ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΥΧΩΝ ΑΝΩΤΑΤΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Τριών Ναυάρχων 40, Πάτρα

Ηλεκτρ. Δ/νση: www. emdydas-de.gr

Πάτρα, 12 Απριλίου 2019

Αριθμός Πρωτοκόλλου: 11

 

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ

ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ ΕΜΔΥΔΑΣ Δυτικής Ελλάδας

της 17ης Απριλίου 2019

Η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή των αρχαιρεσιών της ΕΜΔΥΔΑΣ Δυτικής Ελλάδας της 17ης Απριλίου 2019 στην Συνεδρίασή της την Παρασκευή 12 Απριλίου 2019, με βάση τις σχετικές διατάξεις του Καταστατικού, αφού έληξε η προθεσμία για την υποβολή υποψηφιοτήτων, συνεδρίασε και, ύστερα από έλεγχο των δικαιολογητικών και της ταμειακής κατάστασης των υποψηφίων, ανακηρύσσει, με το Πρακτικό Ανακήρυξης Υποψηφιοτήτων, τους συνδυασμούς, για κάθε όργανο χωριστά. Αντίγραφο του πρακτικού για την ανακήρυξη των υποψηφίων κοινοποιείται στα μέλη της ΕΜΔΥΔΑΣ – ΔΕ και μπορεί να δημοσιευθεί στον Ημερήσιο Τύπο. Οι υποψήφιοι για τις Αρχαιρεσίες της ΕΜΔΥΔΑΣ - ΔΕ που θα πραγματοποιηθούν την 17η Απριλίου 2017 για την ανάδειξη Διοικητικού Συμβουλίου, Αντιπροσώπων για την ΠΟ ΕΜΔΥΔΑΣ, Διοικούσας Επιτροπής Τμήματος Π/Ε Ηλείας και Εξελεγκτικής Επιτροπής έχουν ως εξής:

  

1. ΔΗΜΟΣΙΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟ ΕΜΔΥΔΑΣ

ΑΛΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

2. ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ

Μηχανικών Δημοσίων Υπαλλήλων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΠΟ ΕΜΔΥΔΑΣ

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (μόνο για Αντιπρόσωπος στην ΠΟ ΕΜΔΥΔΑΣ)

3. ΖΗΣΗ ΤΑΤΙΑΝΗ

4. ΚΑΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

5. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

6. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

7. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

8. ΚΑΣΠΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9. ΚΟΡΟΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

10. ΜΑΛΑΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

11. ΜΙΚΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

12. ΝΕΙΛΑ ΑΓΑΘΗ

13. ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

14. ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

15. ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

16. ΣΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 

3. ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ

(Ε.Δ.Α.Κ.)

ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΥΧΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΠΟ ΕΜΔΥΔΑΣ

1. ΓΑΝΌΣ ΠΕΤΡΟΣ

2. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

3. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

4. ΚΕΚΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5. ΛΑΝΤΑΒΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ)

6. ΛΕΒΙΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

7. ΛΕΜΗΣ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9. ΠΛΙΑΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

10. ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

11. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

12. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

13. ΤΣΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (μόνο για Αντιπρόσωπος στην ΠΟ ΕΜΔΥΔΑΣ)

14. ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

15. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΤΖΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

Στο Τμήμα της ΕΜΔΥΔΑΣ – ΔΕ στην Π. Ε. Ηλείας οι υποψήφιοι για την ανάδειξη Διοικούσας είναι οι εξής:

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Π. Ε. ΗΛΕΙΑΣ (ενιαίο)

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2. ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3. ΜΙΚΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5. ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

6. ΤΣΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

7. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ

 

Η διεξαγωγή αρχαιρεσιών για εκλογή Δ.Σ, Ε.Ε. και αντιπροσώπων στην Ομοσπονδία θα γίνουν την Τετάρτη 17-4-2019 από 9 π. μ. έως 16.00 μ.μ. στο Κεντρικό εκλογικό τμήμα της Πάτρας (ισόγειος αίθουσα Τ.Ε.Ε./Τ.Δ.Ε., Τριών Ναυάρχων 40, Πάτρα) και στο εκλογικό τμήμα του Πύργου (Διοικητήριο) από 9 π. μ. έως 13:30 μ.μ. Στο εκλογικό τμήμα του Πύργου θα γίνει και εκλογή Διοικούσας του Τμήματος.

 

Οι Προϊστάμενοι των Υπηρεσιών στις οποίες εργάζονται τα μέλη της Εφορευτικής Επιτροπής, οι υποψήφιοι και τα μέλη μας (διπλωματούχοι μηχανικοί) παρακαλούνται να διευκολύνουν τους συναδέλφους να ασκήσουν το εκλογικό τους δικαίωμα.

 

Η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΕΓΑΤΟΥ


ΗΡΩ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ


ΓΙΩΤΑΝΝΑ (ΑΝΝΑ) ΒΟΥΔΟΥΡΗ


 

Τελευταία ανανέωση ( 15.04.19 )
 
Επόμ. >